• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Bērni gandarīti par paveikto darbu!

PII

Kalendārais pavasaris sākas 1. martā, jo marts ir pirmais pavasara mēnesis. Ar to saistīta arī Ozolaines PII “Jāņtārpiņš” grupas ‘’Taurenīši’’ mēneša tēma – pavasara pazīmes. 
Marts dabaszinībās un līdz ar to arī citās jomās tiek pasludināts par lielās brīnīšanās mēnesi. Bērni uzdot jautājumus un meklē atbildes, vērojot dabu. Katru dienu jauni jautājumi un daudz jaunu zināšanu, jo tieši no brīnīšanās izaug zinātkāre un vēlme pētīt pasauli.

Lasīt tālāk ...

Paziņojums par izsoļu pagaidu pārtraukšanu Pleikšņu ciemā

Pleiksni

Saskaņā ar Rēzeknes novada domes 2021. gada 15. aprīļa lēmumu "Par Rēzeknes novada Ozolaines pagasta Pleikšņu ciema teritorijas lokālplānojuma, ar kuru groza teritorijas plānojumu, izstrādes uzsākšanu" (protokols Nr.8, 31. §), pašvaldība ir uzsākusi Ozolaines pagasta Pleikšņu ciema teritorijas lokālplānojuma izstrādi, kuras mērķis ir Teritorijas plānojuma detalizēšana, radot priekšnoteikumus Rēzeknes novada Ozolaines pagasta Pleikšņu ciema teritorijas ilgtspējīgai izmantošanai un pievilcīgas dzīves vides veidošanai ciema vidē.

Lasīt tālāk ...

Par maksājumu veikšanas kartību!

Lūgums visiem klientiem, veicot maksājumus internetbankā par pakalpojumiem, uzmanīgi pārbaudīt visu maksājumā ievadīto informāciju:
Konta Nr. uz kuru veikts maksājums (Nekustama īpašuma nodokļa maksājumus jāveic kontos, kuri norādīti saņemtajā vēstulē, nevis uz Ozolaines pagasta pārvaldes kontu).
Obligāti jānorāda maksājuma mērķis (piemēram: par komunālajiem pakalpojumiem jāmin rēķina Nr. vai par bērna (vārds uzvārds) ēdināšanu Liepu pamatskolā vai Ozolaibes PII „Jāņtārpiņš”).
Maksājiet, lūdzu rēķinā norādīto summu, nenoapaļojot, bet precīzi ievadīt summu, kura minēta rēķinā.

Lasīt tālāk ...

Par palīdzības vākšanu Ukrainai!

ukrainas iedzivotaju atbalstam 1

Rēzeknes novada pašvaldība saņēma aicinājumu no MIZHHIRSKA TIRBAN CIEMA PADOMES ZAKARPATTIJAS REĢIONS ar aicinājumu sniegt palīdzību karā cietušajiem Ukrainas iedzīvotājiem, kuri ir zaudējuši visu.
Nepieciešamā palīdzība:
1. Sadzīves priekšmeti: guļammaisi, paklājiņi, bērnu gultiņas, kabatas lukturīši, lādētāji – power banks;
2. Personīgās higiēnas preces (ziepes, šampūns, zobu pasta un zobu birstes, tualetes papīrs, mitrās salvetes, sieviešu higiēnas preces, veļas pulveris), autiņbiksītes bērniem un vecākiem cilvēkiem, citas pirmās palīdzības un nepieciešamības preces;
3. Apģērbs (vīriešiem, sievietēm un bērniem): termoveļa, apakšveļa, zeķes, T-krekli un cita veida apģērbs);
4. Pārtikas produkti: milti, raugs, eļļa, graudaugu produkti, konservēta pārtika, makaroni, bērnu un zīdaiņu pārtika (formula), sausā pārtika (viegli/ātri pagatavojamā pārtika) utt.
5. Elektriskie ģeneratori (benzīns, dīzeļdegviela), ceļgalu spilventiņi, nakts redzamības ierīces, siltumuztvērēji, binokļi.

LABDARĪBAS PUNKTS OZOLAINES PAGASTĀ:
OZOLAINES TAUTAS NAMS – Bekši-7, c.Bekši, Ozolaines pagasts, Rēzeknes novads, mob.: 25127340, tālr.: 64640171
KATRU DARBA DIENU  NO PLKST. 8.00 LĪDZ PLKST.16.30 

Lasīt tālāk ...

Par nekustamo īpašumu izsoli Ozolaines pagasta Pleikšņu ciemā

Ritausma93

Rēzeknes novada pašvaldība, elektronisko izsoļu vietnē https://izsoles.ta.gov.lv, ar augšupejošu soli pārdod tai piederošo nekustamo īpašumu “Rītausma 93” ar kadastra Nr. 7876 001 0497, Rēzeknes novada Ozolaines pagastā. Īpašums sastāv no zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 7876 001 0497, kuras platība ir 0,04 ha (400 kv.m).
Izsoles sākumcena – EUR 973. Nodrošinājums – EUR 97. Izsoles solis – EUR 100.


Ceļmaliņas
Rēzeknes novada pašvaldība, elektronisko izsoļu vietnē https://izsoles.ta.gov.lv, ar augšupejošu soli pārdod tai piederošo nekustamo īpašumu “Ceļmaliņas” ar kadastra Nr. 7876 001 2452, Rēzeknes novada Ozolaines pagastā. Īpašums sastāv no zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 7876 001 2186, kuras platība ir 0,0588 ha (588 kv.m).
Izsoles sākumcena – EUR 1832,00. Nodrošinājums – EUR 183. Izsoles solis – EUR 100.


Migla
Rēzeknes novada pašvaldība, elektronisko izsoļu vietnē https://izsoles.ta.gov.lv, ar augšupejošu soli pārdod tai piederošo nekustamo īpašumu “Migla” ar kadastra Nr. 7876 001 2458, Rēzeknes novada Ozolaines pagastā. Īpašums sastāv no zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 7876 001 2082, kuras platība ir 0,091 ha (910 kv.m).
Izsoles sākumcena – EUR 2388,00. Nodrošinājums – EUR 239. Izsoles solis – EUR 100.

Lasīt tālāk ...

AFIŠA

 Apvienibas logo

kontakti

AVIZE

 facebook logo  instagram twitter logo dr lv youtube logo

Aptaujas reuzltati

Identitātes Grāmata 2021


OZOLAINES KARTE


Gramatas Kampishki muza logo


alaas
 

zirgi beksos


Bernu mantas-page
cukrasatalog
VPG Ambient 
 
 

Cookies

Copyright (c) Ozolaines pagasta pārvalde 2022