• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


OZOLAINES DABA MOSTAS!!! FOTOKONKURSS

Daba mostas2022
Vēro Ozolaines pagasta dabu... Ieklausies, kā putnu dziesmas kļūst skanīgākas, pamani, kā atlido pirmie gājputni un mostas kukaiņi... Ķer mirkli un iemūžini fotogrāfijā dabu... Sūti foto mums līdz 31.martam! No 1.-7.aprīlim interneta balsošanā noteiksim skatītāju simpātiju balvas ieguvēju!!!
Fotografē Ozolaines pagasta savvaļas dzīvniekus, kukaiņus, putnus, abiniekus, kā arī ziedus, kokus- visu, kas apliecina pagasta dabas mošanos... Savu fotogrāfiju sūti uz epastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Whats App pa t.: 25127340, norādot arī savu vārdu, uzvārdu. 8.aprīlī paziņosim fotogrāfijas autoru, kura kadrs būs izpelnījies visvairāk skatītāju simpātiju, un iepriecināsim uzvarētāju ar pavasarīgu balvu!

Lasīt tālāk ...

Par savstarpējo norēķinu salīdzināšanu

Pagasta parvalde

Gatavojot pārskata gada slēgumu inventarizācijas ietvaros savstarpējo norēķinu salīdzināšanu, 2021.gada decembra sākumā Ozolaines pagasta pārvaldes grāmatvedība daudziem izsūtīja aktus par savstarpējo norēķinu salīdzināšanu.
Pārvalde izsūtītajos salīdzināšanas aktos norādīta aktuālā informācija par esošo stāvokli. Salīdzināšanas akts ir dokumentārs apstiprinājums savstarpējo norēķinu atlikušajām summām aktā norādītajā datumā. Aktā ir ietverti grāmatvedības terminu atšifrējumi – debets (parāds), kredīts (pārmaksa). Norēķinu salīdzināšanas aktā atspoguļotajā debetā var būt norādīts gan parāds, kam jau ir iestājies maksāšanas termiņš, gan parāds par periodu, kam vēl nav iestājies maksājuma termiņš, proti, šajā gadījumā tā ir rēķina apmaksas summa, kas pēc savas būtības nav kavēts maksājums.

Lasīt tālāk ...

19.janvārī Bekšos notiks izbraukuma vakcinācija

VakcinācijaTrešdien, 19.janvārī no plkst. 09.00 līdz plkst. 11.00 Bekšos (Ozolaines tautas namā, "Bekši 7", c.Bekši, Ozolaines pagasts, Rēzeknes novads) tiks veikta balstvakcinācija.
Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte) un potēšanas pase (ja tāda ir). Uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu. Vakcinācija notiks ar vakcīnām "Pfizer" un "Moderna". 

Lasīt tālāk ...

Gada nogale Ozolaines pagastā!

IMG 1031

Par jauku tradīciju Ozolaines pagasta pārvaldē un tās iestādēs strādājošajiem ir kļuvusi draudzīga saiešana neformālā gaisotnē pēdējā darba dienā 30. decembrī, lai atskatītos uz paveikto, pasapņotu par nākotnes iecerēm, lai izmantotu izdevību un apsveiktu viens otru Jaunajā gadā. Divas gada nogales šāds pasākums nevarēja notikt sakarā ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem. Taču šogad smaidīgi un priecīgi par kopā sanākšanas iespēju, tiesa “zaļajā režīmā ”, sanāca gandrīz visi darbinieki.

Lasīt tālāk ...

Laimīgu jauno 2022.gadu!

PWFX7905

Cienījamie Ozolaines pagasta iedzīvotāji!
Kad Jaunā gada sagaidīšanas steiga un rūpes ir jau aiz muguras, varam atkal ķerties pie saviem ikdienišķajiem darbiem, kur, iespējams, būs jauni izaicinājumi, steidzami darāmie darbi, aktualitātes, nāks klāt kaut kas vēl nezināms, jauns, varbūt sarežģīts un neparasts.

Lasīt tālāk ...

AFIŠA

 Apvienibas logo

kontakti

AVIZE

 facebook logo  instagram twitter logo dr lv youtube logo

Aptaujas reuzltati

Identitātes Grāmata 2021


OZOLAINES KARTE


Gramatas Kampishki muza logo


alaas
 

zirgi beksos


Bernu mantas-page
cukrasatalog
VPG Ambient 
 
 

Cookies

Copyright (c) Ozolaines pagasta pārvalde 2022