• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Par 14. Saeimas vēlēšanām

tJ0p1NEO

2022. gada 1. oktobrī Latvijā notiks kārtējās – 14.Saeimas – vēlēšanas, kurās uz nākamajiem četriem gadiem būs jāievēl 100 parlamenta deputāti. Balsstiesības Saeimas vēlēšanās ir Latvijas pilsoņiem no 18 gadu vecuma. vēlētāji balsot varēs jebkurā vēlēšanu iecirknī Latvijā vai ārvalstīs. Ozolaines pagastā vēlēšanu iecirknis Nr.747 atradīsies Ozolaines Tautas namā, Bekšu ciemā. Vēlēšanu dienā, 1. oktobrī, iecirkņi būs atvērti no pulksten 7.00 līdz 20.00.

Lasīt tālāk ...

Par karavīru aktivitātēm Ozolaines pagastā

karjeri

Atbilstoši Zemessardzes 3. Latgales brigādes 36. kaujas atbalsta bataljona 2022. gada apmācību plānam no šī gada 29. augusta līdz 31. augustam ir paredzēta karavīru apmācības Rēzeknes novada Ozolaines pagasta Križevnieku teritorijā.
Mācībās tiks iesaistīti 20 karavīri un militārā tehnika, tehnika pārvietosies pa ceļiem un apvidu. Mācību teritorijā netiks izmantota nekāda veida munīcija un imitācijas līdzekļi. Pēc nodarbībām mācību vieta tiks sakopta.
Atbildīgā amatpersona par apmācībām no šī gada 29. augusta līdz 31. augustam būs sazvanāma pa tālr. 26373032.

Bibliotēkas jaunumi! 📚

grāmatzīme

22. augustā Ozolaines pagasta bibliotēkā darbu atsāka vadītāja Anita Eisaka, kura no 2019. gada atradās bērna kopšanas atvaļinājumā.
Aicinām iedzīvotājus apmeklēt bibliotēku, kur var atrast sev tīkamāko lasāmvielu, saņemt konsultāciju un palīdzību darbā ar datoru, paņemt galda spēles, lai jauki pavadītu savu brīvo laiku.
Drīz sāksies mācību gads, līdz ar to 25. un 26. augustā no plkst. 13:00 – līdz plkst.16:00 bibliotēkā notiks radošā darbnīca – grāmatzīmju veidošana. Aicinām bērnus un jauniešus atnākt uz bibliotēku un lietderīgi pavadīt pēcpusdienu.
Grāmatzīme ir neliela, bet ļoti noderīga lieta, lasot grāmatas. Ar tās palīdzību ir ērtāk lasīt grāmatas un atrast tām nepieciešamo lapu. Esiet aktīvi, nāciet un darbojaties! 

Lasīt tālāk ...

AFIŠA

 MA2

kontakti

AVIZE

 facebook logo  instagram twitter logo dr lv youtube logo

Aptaujas reuzltati

Identitātes Grāmata 2021


OZOLAINES KARTE


Gramatas Kampishki muza logo


 

zirgi beksos
VPG Ambient 
 
 

Cookies

Copyright (c) Ozolaines pagasta pārvalde 2022