• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Bibliotēkas jaunumi! 📚

grāmatzīme

22. augustā Ozolaines pagasta bibliotēkā darbu atsāka vadītāja Anita Eisaka, kura no 2019. gada atradās bērna kopšanas atvaļinājumā.
Aicinām iedzīvotājus apmeklēt bibliotēku, kur var atrast sev tīkamāko lasāmvielu, saņemt konsultāciju un palīdzību darbā ar datoru, paņemt galda spēles, lai jauki pavadītu savu brīvo laiku.
Drīz sāksies mācību gads, līdz ar to 25. un 26. augustā no plkst. 13:00 – līdz plkst.16:00 bibliotēkā notiks radošā darbnīca – grāmatzīmju veidošana. Aicinām bērnus un jauniešus atnākt uz bibliotēku un lietderīgi pavadīt pēcpusdienu.
Grāmatzīme ir neliela, bet ļoti noderīga lieta, lasot grāmatas. Ar tās palīdzību ir ērtāk lasīt grāmatas un atrast tām nepieciešamo lapu. Esiet aktīvi, nāciet un darbojaties! 

Lasīt tālāk ...

Bekšu dīķī uzstādīta papildus jauna laipa!

19.08.2022 3

Vides fonda projekta ietvaros, pamatojoties uz Maltas apvienības pārvaldes iepirkumu „Pontonu laipu piegāde un uzstādīšana” (identifikācijas Nr. RNP MAP 2022/13) SIA “Ponton.LV” Bekšu dīķī nodrošināja pontontipa laipas piegādi un uzstādīšanu Ozolaines pagastā.

Lasīt tālāk ...

Te ir darbs!

imagew.php 64
Maltas vidusskolas struktūrvienība “Liepu pamatskola” aicina savā komandā:
✏️ sākumskolas skolotāju;
✏️ angļu valodas skolotāju;
✏️ matemātikas skolotāju;
✏️ logopēdu.
Savu CV sūtiet uz epasta adresi: ✉️ Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Sīkāka informācija pa tālruni: 📱 26086297

AFIŠA

 Apvienibas logo

kontakti

AVIZE

 facebook logo  instagram twitter logo dr lv youtube logo

Aptaujas reuzltati

Identitātes Grāmata 2021


OZOLAINES KARTE


Gramatas Kampishki muza logo


alaas
 

zirgi beksos


Bernu mantas-page
cukrasatalog
VPG Ambient 
 
 

Cookies

Copyright (c) Ozolaines pagasta pārvalde 2022