• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Maltas apvienības pagastos apkopo ēdienu receptes un izveido e-grāmatu

Ar godru muti

Latgali visbiežāk asociē par tādiem ēdieniem kā guļbišņīki, asuškas, krupniks, golupci, pancks ar cimusu, griušļi, kļockas, mazliet atšķiroties to pagatavošanas receptēm vienā vai otrā vietā. Tomēr bez iepriekš nosauktajiem ēdieniem Latgalē vēl ir pieejams cits kulinārais mantojums, īpaši vietās, kur izsenis dzīvo dažādu tautību cilvēki, kur, iespējams, viņu vecāki un vecvecāki nebija tik turīgi, ēdienu gatavojot no tā laika rocības pieejamajiem produktiem, atbilstoši sezonai, izmantojot tos tā, lai nekas neietu zudumā. E-grāmata pieejama šeit.

Lasīt tālāk ...

PAZIŅOJUMS! Maltas apvienībā noteiktas sešas parakstu vākšanas vietas

3FA919CA AA60 4BCE 91E5 A72DDA63ECEA

Lai nodrošinātu parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturēto likumu “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu, atbilstoši likuma „Par tautas nobalsošanu, likumu ierosināšanu un Eiropas pilsoņu iniciatīvu” 7. panta pirmajai, otrajai un ceturtajai daļai, Rēzeknes novada pašvaldība paziņo, ka parakstu vākšana notiek arī sešos Maltas apvienības pārvaldes pagastu noteiktajās parakstu vākšanas vietās:

Lasīt tālāk ...

Atkārtots paziņojums! Iedzīvotājiem vairs netiks sniegti traktortehnikas pakalpojumi!

Ziemas traktors

1. janvārī stājās spēkā jauns Pašvaldību likums, kura 4. pants nosaka pašvaldības autonomās funkcijas. Neviena no tām neuzliek par pienākumu pašvaldībai sniegt maksas pakalpojumus par traktortehnikas izmantošanu. Tādējādi 2023. gada 20. aprīlī Rēzeknes novada dome pieņēma lēmumu Nr.543 "Par atsevišķu Rēzeknes novada pašvaldības apvienību pārvalžu sniegto maksas pakalpojumu un to izcenojumu atzīšanu par spēku zaudējušiem".

Lasīt tālāk ...

Daudz laimes, Latvija!

18.11

Jau 105 gadus 18. novembri svinam dienu, kad Latvija pasaulei sāka vēstīt savu stāstu. Tas ir drosmīgi uzsākts, izcīnīts kādreiz, mums tas drosmīgi jāsargā un jāturpina pašlaik!
Gaidot Lāčplēša dienu un Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu, no sirds aicinu ikvienu pie savām mājām pacelt Latvijas valsts karogu, kā arī piespraust sarkanbaltsarkano lentīti pie apģērba – kreisajā pusē (pie sirds) ar stūrīšiem uz augšu (lai Dievs svētī mūsu tēvzemi)!
Mīlēsim savu valsti, latviešu valodu un vidi, kurā dzīvojam! Būsim piederīgi Latvijai! Cienīsim viens otru un rūpēsimies, lai mūsu bērni augtu mīlestībā un ticībā!
Sveicu visus Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienā!

Lasīt tālāk ...

Par Pleikšņu ciema teritorijas lokālplānojuma, ar kuru groza teritorijas plānojumu, 1. redakcijas un vides pārskata projekta nodošanu publiskai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai

LAPA 1 Funkcionalais zonejums 3 scaled 921x654

Ar Rēzeknes novada domes 2023. gada 2. novembra lēmumu Nr. 1223 (prot. Nr. 22, 2.§) publiskajai apspriešanai tiek nodota Rēzeknes novada Ozolaines pagasta Pleikšņu ciema teritorijas lokālplānojuma 1. redakcija un Vides pārskata projekts.

Publiskās apspriešanas termiņš noteikts no 16.11.2023. līdz 15.12.2023, kur minētajā periodā: var iepazīties ar Pleikšņu ciema teritorijas lokālplānojuma un Vides pārskata materiāliem:

* Rēzeknes novada pašvaldības Centrālajā pārvaldē, Atbrīvošanas alejā 95a, 17. kabinetā darba dienās no pl.8.00 līdz pl.11.45 un no pl.12.15 līdz pl.16.30
* Rēzeknes novada mājaslapā: www.rezeknesnovads.lv un Valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā geolatvija.lv, sadaļā “Teritorijas attīstības plānošana”, https://geolatvija.lv/geo/tapis#document_20293 

var sniegt priekšlikumus:
* Rēzeknes novada pašvaldības Centrālajā pārvaldē, 17. kabinetā, Atbrīvošanas alejā 95a, Rēzeknē
* Maltas apvienības pārvalde Ozolaines pagastā, “Lazdas”, Balbiši, Ozolaines pagasts, Rēzeknes novads
* Elektroniski, sūtot uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
var piedalīties publiskās apspriešanas sanāksmē: Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes lielajā zālē, Atbrīvošanas aleja 95a, Rēzeknē 2023. gada 12. decembrī plkst. 17.00

Lasīt tālāk ...

AFIŠA

 MA2

kontakti

AVIZE

 facebook logo  instagram twitter logo dr lv youtube logo

Aptaujas reuzltati

Identitātes Grāmata 2021


OZOLAINES KARTE


Gramatas Kampishki muza logo


 

zirgi beksos
VPG Ambient 
 
 

Cookies

Copyright (c) Ozolaines pagasta pārvalde 2022