• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Par militārajām apmācībām Rēzeknes novada Lūznavas un Ozolaines pagastā

Ozolaines militarie

Atbilstoši Zemessardzes 3. Latgales brigādes 2023. gada apmācību plānam no šī gada 16. janvāra līdz 20. janvārim ir paredzēta BN karavīru apmācība, izmantojot militāro tehniku Lūznavas un Ozolaines pagasta teritorijās, ar kadastra numuriem 78760040087, 78760040151, 78760040085.
Mācībās piedalīsies 8 karavīri. Apmācības notiks gan diennakts gaišajā, gan tumšajā laika. Mācību transportlīdzekļi pārvietosies pa koplietošanas ceļiem un apvidu. Mācību teritorijā netiks izmantota nekāda veida munīcija un imitācijas līdzekļi. Pēc nodarbībām mācību vieta tiks sakopta.
Atbildīgā amatpersona par apmācībām būs sazvanāma pa tālr.22419149.

 

Maltas apvienības pagastu fotogrāfiju izstāde-konkurss

Foto konkurs

Uzsākot jaunu gadu un iedvesmojoties no novadnieku veikuma, Maltas Kultūras nams aicina Rēzeknes novada pašvaldības Maltas apvienības pārvaldes (MAP) pagastus uz kopīgu aktivitāti “Fotogrāfijas – laika liecinieces”. Tā plānota arī kā konkurss, kura rezultātā taps ceļojošā izstāde ar Maltas, Silmalas, Ozolaines, Feimaņu, Pušas un Lūznavas pagasta fotogrāfijām.

Lasīt tālāk ...

LAI 2023. ZAĶA GADS NES MIERU!

2023

Katrs gads nes aiz sevis daudz dažādu notikumu, sajūtu un emociju... Viens gads aizvadīts raženi un priecīgi, cits ne sevišķi, šis ar uztraukumu, bailēm un dažādām globālajām pārmaiņām.

Lasīt tālāk ...

Realizēts Vides fonda projekts!

Ozolaine VF

Bekšu dīķa peldvieta šogad ir kļuvusi vēl sakoptāka, pieejamāka un acīm tīkamāka. Peldvietas krasts papildināts ar labiekārtojumu daudzveidību. Līdz ar to mainījies apkārtējās vides koptēls, kas piesaistījis gan vietējo iedzīvotāju, gan pagasta ciemiņu, gan arī garāmbraucēju uzmanību.

Lasīt tālāk ...

AFIŠA

 MA2

kontakti

AVIZE

 facebook logo  instagram twitter logo dr lv youtube logo

Aptaujas reuzltati

Identitātes Grāmata 2021


OZOLAINES KARTE


Gramatas Kampishki muza logo


 

zirgi beksos
VPG Ambient 
 
 

Cookies

Copyright (c) Ozolaines pagasta pārvalde 2022