Ekskursija uz Gulbeni

1

Jau trešo gadu Liepu pamatskolas skolēni izmanto iespēju apmeklēt muzejus, koncertus, filmas, izrādes, doties ekskursijās un iesaistīties izglītojošās mācību nodarbībās “ Latvijas skolas soma” projekta ietvaros.
Šī mācību gada oktobra sākumā skolēni pētīja projektā piedāvātās programmas un izvēlējās braucienu uz Izglītojošo interaktīvo centru “ Dzelzceļš un Tvaiks”, kurš atrodas Gulbenes dzelzceļa stacijā – vēsturiskajā ēkā.
8.oktobrī 2.-5.klases skolēni devās ceļojumā no Latgales uz Vidzemi, no Liepu pamatskolas uz Gulbeni.

Lasīt tālāk ...

Liepu pamatskolas skolēni ekskursijā uz Varakļāniem

IMG 20201013 WA0008

Dabā lēnām ir ienācis rudens-ar krāsu bagātību, dzestrajiem rītiem, pelēko miglas paklāju, aukstajiem vējiem un lietus mākoņiem. Lietus mākoņi nenobaidīja mūs 13.oktobra rītā, kad mēs, Liepu pamatskolas 7.klases skolēni, devāmies ekskursijā uz Varakļāniem programmas ‘’Skolas soma’’ ietvaros.

Lasīt tālāk ...

Eiropas Sociālā fonda projekts “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”

pumpursOtro mācību gadu pēc kārtas Liepu pamatskolā tiek īstenots Eiropas Sociālā fonda projekts “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (projekta Nr.8.3.4.0/16/I/001) jeb “PuMPuRS”.
Projekts "PuMPuRS" ļāva atsevišķiem skolēniem organizēt papildus individuālās nodarbības mācību priekšmetos, kuru apguve sagādāja grūtības. Šī mācību gadā 1.semestrī projektā piedalās 7 skolēni no 5. līdz 9.klasei un konsultācijas sniedza 8 pedagoģi. Skolēniem projekta ietvaros tiek sniegtas individuālās konsultācijas sekojošos mācību priekšmetos: latviešu, angļu un krievu valodā, matemātikā, ķīmijā un ģeogrāfijā.
No iepriekšējas pieredzes var pateikt, ka kopumā skolēni labprāt apmeklēja šīs nodarbības, kuru rezultātā paaugstinājās viņu zināšanu līmenis un uzlabojās sekmes mācībās.

Lasīt tālāk ...

Sporta diena Liepu pamatskolā

sporta diena liepu pamatskola 09092020 1 20200910 2064879276

Saulainajā 9.septembra rītā Liepu pamatskolas pagalmā pulcējās skolas skolēni un skolotāji. Klāt bija tradicionālā Sporta diena! Pēc sporta skolotāju uzrunām skolēni tika aicināti iesildīties un doties uz rudens krosu. Skolēni skrēja krosu pa klasēm. Katrā klasē tika noteikti labākie skrējēji, kuri apbalvošanas pasākumā saņēma diplomus. Skolas vislabākā rezultāta uzrādītāji-viens zēns un viena meitene-saņēma skaistus kausus par savu augsto sniegumu rudens krosā. Visi skolēni tika pacienāti ar konfektēm.

Lasīt tālāk ...

Liepu pamatskola mācību gadu uzsāk klātienē!

01092020 7 20200901 1788586276

Kopš 16.03.2020., kad "COVID-19" dēļ tika slēgtas visas skolas Latvijā, tajā skaitā arī Maltas vidusskolas struktūrvienība "Liepu pamatskola", visi skolēni 2019./2020. mācību gadu pabeidza attālināti.
Klāt jaunais 2020./2021.mācību gads. Ko mēs no tā varētu sagaidīt? Bez šaubām, pirmkārt iespēju ikvienam mācīties klātienē un otrkārt, lai mācības būtu veselībai drošas.

Lasīt tālāk ...

Cookies

Copyright (c) Ozolaines pagasta pārvalde 2022