• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


OzO jauniešu pikniks!

1

30. augustā, lapenē pie Bekšu dīķa, jaunākajai "OzO" grupai aizvadīts pikniks "Paliec sveika, vasara!" Sanākot kopā jauniešiem, visi dalījās atmiņās, kā tika pavadīta jautri viņu vasara, kurinājām ugunskuru un cepām desiņas. Par izklaides daļu parūpējās Alisa Rubļeva un Arina Mitiņa, kuras rīkoja spēles un dažādus konkursus. Jauniešiem tika sarūpētas interesantas un jautras mīklas, kas bija jāatmin. Noslēgumā izdevās viena lieliski pavadīta diena, visiem kopā sanākot! Mazliet skumīgi, kad vasara ir beigusies un klāt ir jau rudens, bet ir sācies jauns mācību gads, kas nesīs jaunas zināšanas, atkal tikšanās ar skolas biedriem un mīļajiem skolotājiem. Lai jaunais mācību gads radošu domu un interesantu ideju bagāts.

Lasīt tālāk ...

Ozolaines jaunieši varēs skrituļot

f3d8fb5a27f31c0d6efaa4f812503707Projekta ,,Skrituļosim kopā’’ ietvaros tiks iegādāti 5 pāri skrituļslidu, ķiveres un aizsargu komplekti, kas būs pieejami Ozolaines pagasta ,,OzO’’ jauniešu centrā, kurus ikdienā varēs izmantot ikviens pagasta jaunietis, pirms tam piesakoties. Jauniešiem tas būs aizraujošs veids, kā pavadīt laiku svaigā gaisā, jo skrituļslidošana paredz kustības ārpus telpām. Līdztekus tā sniegs arī pozitīvu ieguvumu viņu veselībai, jo skrituļslidošana visaptveroši attīsta ķermeni, kas būtiski ir arī gados jauniem cilvēkiem. Nenoliedzami šis sporta veids sniedz lielisku garastāvokli, pozitīvi ietekmējot ķermeni kopumā.

Lasīt tālāk ...

OzO jauniešu vasara

Ozo2022

Bērnu un jauniešu centrs OzO ar vasaras brīvlaiku iestāšanos, piedāvā visiem aktīviem bērniem un jauniešiem iesaistīties Ozo dzīvē. Gaidīsim mūsu radošajā komandā puišus un meitenes dažāda vecuma, lai iegūtu jaunus draugus, jaunu pieredzi un padarītu šo vasaru vēl krāšņāku. Visi gribētāji var nākt katru sestdienu un svētdienu, lai iesaistītos dažādās aktivitātēs.
OzO jauniešu centra darba laiks vasarā:
Sestdiena 13:00 – 18:00
Svētdiena 13:00 – 18:00

Lasīt tālāk ...

Ozolaines jaunieši apguva fotomākslu

b7a42178 77b5 4d55 aad4 6388a2d99e59

Nedēļas nogale Ozolaines pagasta vairākiem jauniešiem bija piepildīta, jo viņi devās uz meistarklasi pie fotogrāfes Airas Mednes. Kopā ar fotogrāfi jaunieši apceļoja Bekšu apkaimi, meklējot interesantākos foto mirkļus. Tā kā dienas bija saulainas, dabā netrūka skaistu ainavu. Tādējādi svarīgākais bija noķert īsto kadru, uzzināt, kā to dara profesionāļi un tad izmēģināt pašiem. Līdztekus jaunieši arī apguva, kā fotogrāfijas, izmantojot programmas, apstrādāt datorā. Meistarklašu dalībnieku darbi drīzumā būs apskatāmi izstādē un izvietoti pagasta mājas lapā.

Lasīt tālāk ...

Cookies

Copyright (c) Ozolaines pagasta pārvalde 2022