• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Spodrības mēnesis Ozolaines pagastā

FaceBook  

Katru gadu pavasarī Lielās talkas ietvaros Ozolaines pagasts rīko savu LIELO TALKU.
Šogad aicinām visus pagasta iedzīvotājus no 1.aprīļa līdz 26.aprīlim aktīvi iesaistīties Spodrības mēneša talkās un sakopt sava pagasta teritoriju.
Aprīļa mēnesī ir ieplānots sakopt pagasta teritoriju, iestādīt mežu, sakopt 2.pasaules kara karavīru kapus (Balbišos), labiekārtot Runču kapliču, ceļa malās izcirts krūmus, likvidēt atkritumu zonas u.c. darbi.
Jāatgādinā, ka 26.aprīlī čaklākie talkotāji tiks atzīmēti un saņems dabai un cilvēka acim patīkamas lietas, kā arī tiks apbalvoti konkursa „IZGATAVO PUTNU BŪRĪTI" dalībnieki.

Spodrības mēneša talkas notiek tāpēc, lai katrs, kurš dzīvo Ozolaines pagastā, brīvprātīgi varētu izpaust arī savu labo gribu, izdomu, atbildību un patriotismu. Lai katrs, kurš to vēlas, varētu pielikt savu roku pagasta izskata uzlabošanā. Ja cilvēks kaut ko paveicis ar savām rokām, viņš to vairs neposta vai nepiegružo. Tad labāk redzams, ka pagasta tīrība un skaistums nav dāvana, kas nokrīt no debesīm, bet gan pastāvīga un rūpīga darba rezultāts.
Spodrības mēneša talkās aicinām piedalīties privātīpašniekus, pagasta izglītības iestādes, uzņēmumus, nevalstiskās organizācijas u.c.

AFIŠA

 Apvienibas logo

kontakti

AVIZE

 facebook logo  instagram twitter logo dr lv youtube logo

Aptaujas reuzltati

Identitātes Grāmata 2021


OZOLAINES KARTE


Gramatas Kampishki muza logo


alaas
 

zirgi beksos


Bernu mantas-page
cukrasatalog
VPG Ambient 
 
 

Cookies

Copyright (c) Ozolaines pagasta pārvalde 2022