• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Aktīvākie jaunieši Rēzeknes novadā–Ozolaines pagastā!

FaceBook  

0039

Lai veicinātu jauniešu līdzdalību savu interešu un ideju realizēšanā, kā arī popularizētu lietderīgu brīvā laika pavadīšanu un neformālo izglītību, 2014. gada nogalē Rēzeknes novada Izglītības pārvalde organizēja konkursu, kurā noskaidroja jauniešu jomā aktīvāko pagastu. Konkursā tika saņemti vienpadsmit pieteikumi. Izvērtējot jauniešu organizētos pasākumus pagastos, kā arī to, cik aktīvi jaunieši piedalījušies novada rīkotajos konkursos, par Gada aktīvāko pagastu Izglītības pārvalde atzinusi Ozolaines pagasta „OzO jauniešus".

Godpilno 2. vietu saņēma Ilzeskalna pagasts, savukārt
3. vietā ierindojās Maltas pagasts.
Ozolaines pagasta jauniešiem kā balva par uzvaru tiks dota iespēja iepazīties ar Eiropas Parlamentu un Briseles interesantākajām vietām. 2. vietas ieguvēji varēs apmeklēt Latvijas Republikas Saeimu un kino vai akvaparku Rīgā, savukārt 3. vietas ieguvējiem būs iespēja iepazīties ar Rēzeknes novada pašvaldības darbu un atpūtas kompleksa „Bāka" piedāvātajām izklaidēm. Savukārt Ozolmuižas, Feimaņu, Dricānu, Vērēmu, Kaunatas, Gaigalavas, Pušas un Stružānu pagasta jaunieši par aktīvu darbību 2014. gadā varēs iegādāties inventāru 50 eiro vērtībā katram pagastam.

 

logo

Rēzeknes novada pašvaldības Jaunatnes lietu speciālists Guntis Rasims pastāstīja: „Malači 2014.gadā bija ne tikai šie trīs, bet vēl vismaz desmit, divpadsmit pagasti. Pie aktīvākajiem noteikti var minēt arī citu pagastu jauniešus. Liels nopelns pagastu jauniešu aktivitātē ir tieši jaunatnes koordinatoriem. Domāju, ka 2015. gadā arī pārējo pagastu jaunieši sasparosies, jo esam iecerējuši vēl vairāk jauniešu aktivitāšu un iespēju izpausties."

Atgādināsim, ka Ozolaines pagasta jaunieši par 2014. gadu saņēma arī Izglītības un zinātnes ministrijas organizētās Jaunatnes Gada balvas nominācijas atzinību kategorijā „Straujākais lēciens jaunajai jaunatnes organizācijai".

OzO-page-001

www.rezeknesnovads.lv

 

Cookies

Copyright (c) Ozolaines pagasta pārvalde 2022