• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Jauno OzO jauniešu uzņemšana!

FaceBook  

Heyyyy, jaunieti! Tev ir lieliska izdevība kļūt par daļu no OzO komandas. Nepalaid garām!

Ozo velo
15.novembrī, sestdien plkst.16:00 (OzO telpā virs bibiotēkas) gaidām jauniešus vecumā no 15 – 25 gadiem, kas vēlas pievienoties OzO un kopā ar citiem jauniešiem darīt daudz foršas lietas: realizēt savas idejas, braukt uz sadraudzības ballītēm citos pagastos, iet pārgājienos, doties velobraucienos, tuvākos un tālākos ceļojumos, spēlēt spēles, organizēt pasākumus sev un citu pagastu jauniešiem, jautri un forši pavadīt brīvo laiku! Spēlēsim iepazīšanās spēles, iepazīstināsim ar sevi un to, ko īsti OzO dara, uzēdīsim kādu gardu cepumu ar tēju vai limonādi un uzspēlēsim kādu galda spēli.

Plkst.17:00 būs lieliska iespēja kopā ar OzO braukt ciemos pie Ozolmuižas jauniešiem uz „Kovboju ballīti", uz kuru sabrauks arī daudzu citu pagastu jaunieši. Tāpēc līdzi ņemam kovboju apģērbu, aksesuārus un kaut ko garšīgu galdam!
Atnāc, apskaties, apsolām, ka tev patiks! Pastāsti arī saviem draugiem, labprāt uzņemsim arī jauniešus no Rēzeknes vai citiem pagastiem, kas vēlas būt aktīvi un darboties kopā ar OzO!
Vēlams iepriekš pieteikties pa tel.26328442, lai zinām, cik daudz būs braucēju uz Ozolmuižu. Droši zvani arī tad, ja tev ir jebkādi jautājumi, atbildēšu, pastāstīšu!

Cookies

Copyright (c) Ozolaines pagasta pārvalde 2022