• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aicinām darbā PROJEKTA VADĪTĀJU

Ozolaines pagasta pārvalde aicina darbā:
Vakance: PROJEKTA VADĪTĀJS
Piedāvājam:
• pusslodzes darbu (20st. nedēļā);
• stabilu atalgojumu;
• labus darba apstākļus;
• draudzīgu kolektīvu.

Prasības:
• nepieciešamas organizatoriska darba iemaņas;
• teicamas latviešu valodas un labas angļu valodas zināšanas.
• iemaņas darbā ar biroja tehniku;
• labas datorprasmes;
• vēlama iepriekšēja pieredze;
• izpratne par pašvaldības darba organizāciju;
• lieliskas saskarsmes prasmes, prezentācijas iemaņas, spēja strādāt komandā un pozitīva attieksme.

Galvenie pienākumi:
• Izstrādāt projektu pieteikumus.
• Nodrošināt finansējuma piesaisti attīstības projektiem.
• Organizēt, koordinēt un kontrolēt pārvaldes projektu īstenošanu;
• Nodrošināt projektu savlaicīgu atskaišu sagatavošanu un iesniegšanu.
• Organizēt projektam nepieciešamo infrastruktūru.
• Vadīt projekta komandu, deleģēt uzdevumus, pieņemt un novērtēt darba rezultātus.
• Spējas patstāvīgi plānot savu darbu un ievērot termiņus, augsta atbildības sajūta un precizitāte;

CV un Motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 2018.gada 29.janvārim
Tālrunis izziņām 646 40171.

AFIŠA

 MA2

kontakti

AVIZE

 facebook logo  instagram twitter logo dr lv youtube logo

Aptaujas reuzltati

Identitātes Grāmata 2021

OZOLAINES KARTE

Gramatas Kampishki

zirgi beksos

VPG Ambient