• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aicinām darbā Jaunatnes lietu speciālistu Ozolaines pagastā

2

Ozolaines pagasta pārvalde aicina darbā Jaunatnes lietu speciālistu!
Prasības:
• Vismaz vidējā/profesionālā izglītība;
• nepieciešamas organizatoriska darba iemaņas;
• teicamas latviešu valodas zināšanas, svešvalodu zināšanas vismaz sarunvalodas līmenī;
• iemaņas darbā ar biroja tehniku;
• labas datorprasmes;
• izkoptas saskarsmes prasmes ar cilvēkiem;
• izglītoties un izprast profesionālās kvalifikācijas pilnveides nepieciešamību;
• vēlama iepriekšēja pieredze.

Galvenie pienākumi:
• Jaunatnes lietu speciālists veic darbu ar jaunatni;
• sadarboties ar jaunatnes politikas īstenošanā iesaistītajām personām;
• izstrādāt priekšlikumus jaunatnes politikas pilnveidei;
• īstenot un koordinēt informatīvus un izglītojošus pasākumus un projektus jaunatnes politikas jomā;
• sekmēt jauniešu pilsonisko audzināšanu;
• veicināt jauniešu brīvprātīgo darbu un līdzdalību lēmumu pieņemšanā un sabiedriskajā dzīvē;
• konsultēt jauniešus jaunatnes politikas jomā, tajā skaitā par pasākumu, projektu un programmu izstrādi un īstenošanu;
• informēt par savas darbības rezultātiem;
• veicināt jauniešu personības attīstību;
• analizēt un pilnveidot savu darbību;
• motivēt jauniešus lietderīgi izmantot brīvo laiku;
• budžeta plānošana jauniešu vajadzībām;
• koordinēt neformālās izglītības pasākumu, projektu un programmu izstrādi un īstenošanu.

Piedāvājam:
• pusslodzes darbu (20 st. nedēļā);
• stabilu atalgojumu;
• labus darba apstākļus;
• draudzīgu kolektīvu.
• Bruto alga 242 Eur.

Darba tiesisko attiecību uzsākšanas datums: 01.01.2019.
CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 2018.gada 21.decembrim plkst.12.00. Sazināsimies tikai prasībām atbilstošiem pretendentiem! Tālrunis izziņām 646 40171.

AFIŠA

 MA2

kontakti

AVIZE

 facebook logo  instagram twitter logo dr lv youtube logo

Aptaujas reuzltati

Identitātes Grāmata 2021

OZOLAINES KARTE

Gramatas Kampishki

zirgi beksos

VPG Ambient