Baltā galdauta svētki Bekšos
Plāksne pie Valsts prezidenta iestādītā ozola Bekšos
Liepu pamatskolas ēka Laizānu sādžā
Ozolaines Pirmskolas izglītības iestāde JĀŅTĀRPIŅŠ


Liepu pamatskola, noslēdzot 2019./2020.mācību gadu!

liepu skola 14 20200529 1471499876

Skaistā Laizānu parkā, vairāku gadsimtu veco liepu ēnā, jau vairākus gadu desmitus zināšanas skolēniem sniedz Liepu pamatskola. Neskatoties uz savu iespaidīgo vecumu, skola arī šodien ir mūsdienīga un skaista.
Šogad Maltas vidusskolas struktūrvienības Liepu pamatskolā mācās 70 skolēni.

Lasīt tālāk ...

Liepu pamatskola darbojas attālinātā mācību režīmā!

7cd55916 3176 4e26 a9ab 2d8bb303af7b

Darbs attālinātā mācību režīmā - tas ir jauns pieredzes stāsts, kurā mēs visi, gan skolotāji, gan skolēni, gan vecāki, nonākam pie jaunām atklāsmēm, tveram jaunus izaicinājumus.
No 23. marta Liepu pamatskolas skolēni mācās attālināti.
Skolēnu brīvdienās skolotāji paveica milzīgu darbu. Šajās dienās nācās pārplānot stundas un sagatavoties attālinātās mācīšanās procesam. Vajadzēja sazināties ar visiem skolēniem, skolēnu vecākiem, pievienoties e-klasēm, noskaidrot, kādi sakaru līdzekļi ir pieejami katrā ģimenē.

Lasīt tālāk ...

Liepu pamatskolas skolēni piedalās konkursos

Vara talants BērzgalēŠī gada 6. martā Bērzgalē norisinājās ikgadējais Rēzeknes novada skolu jaunatnes talantu un prasmju šovs “Vara talants”. Šis pasākums Bērzgalē Liepu pamatskolas skolēniem ir tradicionāls, jo ar savām prasmēm un talantiem uzstājamies ik gadu.
Šogad prasmju šovā “Vara talants” piedalījās 2. klases skolniece Amanda Garā ar Ingara Gusāna dziesmu “Sudrabeņa laseitoja ”.
Amanda dzied kopš bērnības. Piedalās visos skolas pasākumos kā solo izpildītāja. Dzied skolas pop-grupā “Mākonītis”. Meitene labi mācās, interesējas par mūziku, sportu , patīk lasīt grāmatas, ir atsaucīga un ļoti labestīga meitene 6. klases skolniece Violeta Kuzņecova arī rādīja savu prasmi dziedāt .Viņa izpildīja akapella latgaliešu tautasdziesmu “Vysu mežu izstaigoju.”
Violeta ir ļoti dziedātgriboša meitene. Kopš 1.klases ir piedalījusies tautasdziesmu izpildītāju konkursā “Dziedu dziesmu kāda bija” gan Ziemeļlatgales novadā , gan finālā Rīgā.
Violeta ir bijusi skolas pop-grupas “Mākonītis dalībniece. Tagad darbojas skolas folkloras kopā “Liepiņa”.
Violeta – cilvēks, kurš iet ar dziesmu pa dzīvi.
Apsveicam mūsu konkursu dalībniekus un lepojamies ar viņiem.

Lasīt tālāk ...

“Shape of Music“ ierodas Liepu pamatskolā

DSC 0208

Katrā no mums mīt liels vai vēl lielāks mūziķis, bet ne katram ir bijusi iespēja izkopt savu muzikalitāti, izmēģināt savus spēkus kāda mūzikas instrumenta spēlē. Tāpēc 18.februārī programmas “Skolas soma” ietvaros Maltas vidusskolas struktūrvienībā Liepu pamatskolā viesojās 3 virtuozas vijolnieces ar inovatīvās jaunrades muzikālo nodarbību “Shape of Music“.
Gatavojoties šai inovatīvajai nodarbībai, katrā klašu grupā mēs iepazināmies ar klasiskajiem stīgu instrumentiem. Skolēni paši sagatavoja uzstāšanos par šo tēmu - nelielu apskatu par instrumentu uzbūvi, rašanās vēsturi, izcilākajiem stīgu liciņinstrumentu izpildītājmāksliniekiem. Mēs noskatījāmies video fragmentus, kuros redzējām šo instrumentu pielietojumu gan kā solo instrumentu, gan stīgu vai simfoniskā orķestra sastāvā.

Lasīt tālāk ...

Kalendārs

AFIŠA

 Apvienibas logo

kontakti

AVIZE

 facebook logo  instagram twitter logo dr lv youtube logo

80


Gramatas Kampishki 

muza logo


 

logo BAKA


alaas
RTA

zirgi beksos


Bernu mantas-page
cukrasatalog
VPG Ambient 
eiespejas logo
ep 190x190

knab
 
 
Copyright (c) Ozolaines pagasta pārvalde 2020